Gram altın Cumhuriyet Altını Gümüş ONS Yarım Altın

Sağ gösterip sol vurmak olmasın

 • Ziyaulhak YAMAÇ
 • 2018-03-07 16:24:07
 • 633 Görüntülenme
 • Derin devletin ateist sol kanat kadroları post modern darbeden sonra yeni versiyon üç aşamalı bir darbe planı hazırlamış olmasın?


  15 Temmuz başarısız FETÖCÜ darbe kalkışmasından sonra, darbe girişimi halâ canlılığını koruyor. Gün geçtikçe hemen hemen tüm televizyon ekranlarında sinsi sinsi sevinen aşırı solcuların yani radikal Allah tanımaz sol cenah tarafından tüm cemaat ve camiaları devletin hedefine koyma ve cemaatlerin tümünü tehlikeliymiş gibi topluma algılattırma kampanyası düzenlemiş görünüyorlar; ve bu artarak devam ediyor. Cemaatleri kötüleme, karalama ve topluma yanlış bilgi verip algı yöneterek insanların bu şekilde cemaatlerden uzaklaşmalarını hedefliyorlar. Aslında oyun çok büyük!

   Bu darbe girişimi cahil, ahmak, özgüveni şişirilmiş gafil FETOCULARI darbe yapmaya cesaretlendirerek, teşvik eden eski derin devletin darbe sicili kabarık; ateist sol kesimi yaptırmış gibi bir izlenim ediniyorum. Bu şekilde hedefledikleri amaç, gaye iktidardan seçimle uzaklaştıramadıkları milli duyguları yüksek, toplumun bağrından çıkarmış olduğu siyasi iradeyi çok farklı ve karmaşık bir şekilde, yavaşça bertaraf etmek. Çiviyi çivi ile sökmeye çalışıyorlar. Bunu çok güzel planladıkları da, birçok kesimin tüm cemaatlere saldırması ile belli oluyor. AK Parti siyasi iradesini iktidara taşıyan asıl güç olan cemaatleri sindirmek ve bu sindirmeyi sinsice birbirlerine kırdırma planlamasıyla yapmak olma ihtimali çok yüksektir.

  Cahil, gafil ve şişirilmiş olan FETÖCÜLERİ kullanarak, onları korkutarak darbeye teşvik etmek; hatta darbeyi onlar ile birlikte planlamak. Fakat, aynı zamanda derin devlet içindeki darbe sicili kabarık ateist sol kanat karşı bir darbe planı da yapmış oluyor. Önce gafil ve ahmak FETÖCÜLERİ darbe yapmaya ikna ettiler; sonra darbe planını birlikte hazırladılar. FETOCULER darbenin başarılı olacağını düşünüyorlardı. Ateist soldan emindiler; fakat ateist sol kanat tarafından hazırladıkları darbe planı başarısız olma üzerine planlandı; eğer darbe, bir ihtimal başarılı olsaydı, bizde sizinleydik iktidarı ortak yönetelim diyeceklerdi. Fakat darbe başarısız olsa ki; göstergeler başarısızlık üzerine kurulmuş, aceleye getirilmiş gibi görünüyor. O zamanda devlet bünyesindeki ayırım gözetmeksizin tüm ateist sol olmayan unsurların temizlenmesini sağlamak istediler. Başarısız darbe girişimi ile hükümeti büyük bir korku atmosferine sevk ederek; bu büyük planın ayrıntılarını hükümetten bu şekilde gizleyerek, esas amaçlarına ulaşmaya çalışıyorlar gibi gözüküyor.

   Tabi ki hükümet bu noktada çok ama çok uyanık davranmalı; ikinci sefer aldanmamalı.

   Bu derin devletin darbe sicili kabarık, ateist sol cenahı sürekli gözetim altında tutulmalıdır. Bunlara asla ve katiyen güvenilmemelidir. İnsallah iktidar bunları görüyordur; fakat görmemezlik yapıyordur. Aksi halde olabilecek son aldanma, aldatılma halk tarafından af edilmeyecektir, geri dönülemez sonuçlar doğuracaktır.

   Hükümet danışmanlık isterse, Çözüm Gazetesine başvurabilir.

 

Stillendirme